3. prosince 2013 16:56 Lidovky.cz > Byznys > Média

Vánoce s Espritem LN: rady, jak koupit dárky bez újmy na zdraví

Kabelky Louis Vuitton | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kabelky Louis Vuitton | foto: archiv Louis Vuitton

PRAHA Ve středu 4. prosince vychází Esprit Vánoce, který vám i letos poradí, jak nakoupit bez újmy na zdraví.

Vánoční číslo Espritu LN otevíráme textem Veroniky Bednářové, která popisuje vznik nečekaného písňového fenoménu, balady Půlnoční. Veronika se spolu s fotografem Davidem Tureckým sešla se zpěvákem Václavem Neckářem (novým facebookovým idolem a zpěvákem Půlnoční) a Janem P. Muchowem (autorem „Půlnoční hudby“); prozradí vám, jak se z písničky pro film (Alois Nebel) stane senzace na youtube.


Vedle svíček na věnec budete v těchto dnes asi hledat i tipy na dárky, proto vám jich přinášíme hned tři desítky – pro ženy, muže a děti. Eva Hlinovská vám zkušeně vysvětlí, proč ženy ocení heslo „méně je více“ (jinými slovy, že lepší je jedna malá vuittonka než pět kufrů z trhu) a Martin Váša zase vybere největší mužské vychytávky, jako je kolo Hermes či nový difuzor.

Téma nákupů pro děti, hodnoty jednotlivých značek a předvánočního šílenství pak doplňuje osobní rozhovor s evropskou šéfkou globální výzkumné agentury Millward Brown Petrou Průšovou, který pro vás také napsala Veronika Bednářová.

Se stabilním cestovatelským týmem Urban Expedition můžete zajet do vánoční Vídně, další porci módy pak připravil nový spolupracovník Espritu LN Michal Šeba, jenž se vypravil do skladu vánočních dekorací.

Nový Esprit LN Vánoce, váš průvodce po bezbolestných nákupech, vychází ve středu 4. prosince, vložený do deníku Lidové noviny.

Lidové noviny