1. FK Příbram 2:1 Sigma Olomouc

Branky: 51. Borek, 90.+1 Fantiš - 24. Ordoš. Rozhodčí: Kocourek - Pelikán, Tacina. ČK: 84. Nepožitek (Olomouc). Diváci: 2120. Poločas: 0:1.

Příbram: Hruška - Plašil (90. Kalabiška), Müller, J. Štochl, Nohýnek - Klesa, Nechvátal (46. Fantiš), Tarczal, Pleško (70. Šmejkal) - Borek - Huňa.

Olomouc: Lovásik - Rossi, Komárek, Škerle, Heidenreich - Kaščák, Nepožitek - Janotka (79. Toleski), Ordoš, Štěpán (63. Petr) -Hubník.

Po odchodu italského kouče Massima Moralese dokázali fotbalisté Příbrami otočit utkání s Olomoucí a po výhře 2:1 se výrazně přiblížili ligové záchraně. Středočeši sice nezvládli první poločas a prohrávali po Ordošově trefě, ale po pauze se postarali o nečekaný obrat hlavičkující Borek a v nastavení sedmnáctiletý Fantiš. To už však hosté hráli o deseti bez vyloučeného Nepožitka. Asistenti Petr Čuhel s Jiřím Rybou tak urvali vítězství v pravý čas.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ

Petr Čuhel (Příbram): „Není důležité, že jsem vyhrál jako trenér, ale že zvítězila Příbram. Zachráněni ale zdaleka nejsme, pořád zbývají další kroky.“

Zdeněk Psotka (Olomouc): „Zápas směřoval k remíze, ale fotbal je bohužel nespravedlivý. Přišli jsme o veškeré body až v nastaveném čase.“