Středa 30. listopadu 2022, svátek má Ondřej
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Hokejistům můžete fandit v Praze na velkoplošných obrazovkách

Česko

  16:36
PRAHA - Hokejovým fanouškům se v sobotu naskytne možnost sledovat semifinálový zápas českých hokejistů se Švédskem na Václavském náměstí v Praze na jedné velkoplošné obrazovce. České reprezentaci v boji o první nebo třetí místo mohou v neděli fandit na Staroměstském náměstí, kde budou velkoplošné obrazovky dvě.

Radost českých hokejistů foto: Reuters

Sobotní zápas Čechů se Švédy začíná v 14:00. Velkoplošná obrazovka ovšem nepohasne ani na semifinálový zápas Rusko - Německo, který začíná v 18:00. Boj o třetí místo začne v neděli v 16:15 a finále týž den v 20:30.

Pokud to Češi dotáhnou do finále, zahraje na Staroměstském náměstí několik hudebních skupin. Jejich účast není zatím potvrzena, ale už teď se mluví o skupině Las Vegas či zpěvačce Heleně Zeťové.

"Pokud postoupíme, chceme to pojmout ve větším stylu," řekla Zuzana Uhlíková z agentury Taiko, která má instalaci obrazovek na starosti.

Připravované velkoplošné obrazovky by měly všem fanouškům stačit, semifinálové zápasy diváci shlédnou na obrazovce o rozměrech 8 x 3 metry. Větší obrazovka na Staroměstském náměstí bude stejných rozměrů, menší čítá 5 x 3 metry.

Autor:

Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP
Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP

Honí vás mlsná? Co místo bramborových chipsů sáhnout po červících? Budete se divit, ale takhle pochoutka se skvěle hodí pro narozeninové oslavy,...

Mohlo by vás zajímat