Diskuse k článku: Komunisté rozhodují o podpoře Babišovy vlády

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 2.7.2018 1:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Gattolino 1.7.2018 13:41

Komunismus je zločinná ideologie, jako fašismus, a kdo ji otevřeně hlásá, je tedy hlasatelem zločinné ideologie a za její následky nese vinu.

J. Rojšl 1.7.2018 10:06

"Babišovu vládu aktivně podpoříme, rozhodli komunisté.."

Nikdo, kdo vás zná a za "vaší" doby žil, nečekal ani nic jiného - jste zlí lidé, kteří už z podstaty se "umí" dostat k moci, dát svým lidem tj. od správcové domu až po flustrované podlézavé a křivé vzdělance malinko přičichnout k výhodám - NÓ A JE TO TADY ZAS !!

J. Hrzal 30.6.2018 11:06

Komunisté si mnou ruce, protože se zase o kousek přiblížili svému cíli - uplatňování komunistické ideologie v praxi. Třídní nenávist, třídní boj a diktatura proletariátu.

Z. Pátek 30.6.2018 11:02

Hm, diskuse prý bude dlouhá... nějaký ten stakan, sledovačka nějaké té ženy za pultem či neohroženého Honzy Zemana, pár veselých vzpomínek na časy Milouše Jakeše, Skála hodí do placu pár ostrých fórků co má od Mohority, když měl naproti němu stůl v kanclu... No a pak se všichni shodnou jak je to fajn a sranda, když to jsou oni, na koho se čeká, jak to dopadne a přitom není co řešit, když to tak hezky s miliardářem a imperialistou Babišem odsejpá. A jak je Hamáček podělaný a že mu dají novou přezdívku - mladej Fierlinger. Fuj.

Š. Apolen 2.7.2018 1:32

Hamáčku, správný chlap, drží slovo !