21. ledna 2015 16:54 Lidovky.cz > Relax > Dobrá chuť

Chcete povečeřet s nejlepšími šéfkuchaři? Zajděte na Chef Time Fest

Pražská restaurace AvantGarde opět hostí Chef Time Fest, tedy špičkové... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pražská restaurace AvantGarde opět hostí Chef Time Fest, tedy špičkové... | foto: ČTK

Pražská restaurace AvantGarde opět hostí Chef Time Fest, tedy špičkové šéfkuchaře v jeden čas na jednom místě. Jde o unikátní koncept degustací, kuchařských show, workshopů a jedinečných menu.

Zájemci při nich mohou osobně poznat mistry gastronomie z předních pražských restaurací, sledovat je při práci a ochutnat jejich speciality. Letošní zimní festival čítá 12 akcí, odehrávajících se v pořádající restauraci AvantGarde. Ta bude místem večeří s šéfkuchaři zvaných Chef´s Table a školy vaření zaměřenou letos na ryby, mušle a ústřice.

Další restaurací hostící letošní Chef Time Fest je restaurace Grand Cru, kde se uskuteční dvě vinné degustace spárované s občerstvením od Jana Punčocháře. Třetí z degustací pod vedením nejlepšího sommeliéra roku 2014 Jakuba Přibyla se uskuteční v Kaiserštejnském paláci. Mezi sedmnácti mistry vařečky letos jsou Radek David, Roman Dolejš, Karolína Kocincová, Jiří Král, Jan Punčochář, Marek Raditsch a Lucie Průšová.

Pražská restaurace AvantGarde opět hostí Chef Time Fest, tedy špičkové...
Lidovky.cz, ČTK