Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Jolie a Pitt možná budou znovu točit společně

Lidé

  7:00
LOS ANGELES - Čerstvě zasnoubený hollywoodský pár Brad Pitt a Angelina Jolie možná čeká první společné natáčení od chvíle, kdy se v roce 2005 během natáčení filmu Pán a paní Smithovi dal dohromady.

Angelina Jolie s Bradem Pittem foto: Reuters

Podle amerického serveru Deadline.com o obsazení obou herců uvažuje režisér Ridley Scott, který připravuje snímek The Counselor (Advokát) podle scénáře známého autora Cormaca McCarthyho.

ČTĚTE TAKÉ:

O obsazení filmového dramatu o právníkovi, který se nešťastně zaplete do obchodu s drogami, se toho zatím mnoho neví. Jisté je pouze to, že hlavní roli by měl ztvárnit Michael Fassbender. S ním Scott spolupracoval i ve svém nejnovějším filmu Prometheus, který bude mít premiéru letos v létě.

Filmové servery zatím počítají s tím, že kromě Fassbendera se ve snímku objeví v záporné roli Javier Bardem. Hlavní ženská úloha by mohla připadnout Angelině Jolie, o Bradu Pittovi se uvažuje pro jednu z vedlejších mužských rolí.

Pitt a Jolie spolu nehráli v žádném filmu už sedm let, od chvíle, kdy se seznámili. Herci, kteří vychovávají šest dětí, se dosud snažili, aby nenatáčeli zároveň, a aby tedy alespoň jeden z nich byl vždy k dispozici kvůli péči o rodinu.

Americká královská svatba

V pátek zdroj blízký rodině potvrdil, že se Jolie a Pitt zasnoubili. Datum svatby prý zatím nebylo stanoveno. Angelina Jolie už byla viděna s diamantovým zásnubním prstenem. Kolem svatby se čeká enormní mediální šílenstvtí.

Hvězdný pár

Angelina Jolie a Brad Pitt se do sebe zamilovali v roce 2005 při natáčení filmu Pán a paní Smithovi. Už každý zvlášť byli superhvězdami a jejich romantický vztah je vynesl do nejhvězdnější výše hvězdného nebe amerického Hollywoodu. Skutečnost, že Pitt byl v té době stále ještě manželem Jennifer Annistonové, s níž se po pětiletém manželství rozvedl v roce 2005, jen pomohla rozdmýchat mediální šílenství. Jolie už za sebou měla v té době dva manželské svazky; jejími manželi byli americký herec Billy Bob Thornton a britský herec Jonny Lee Miller.

"Tohle je opravdu státní svatba," řekl Stephen Galloway listu The Hollywood Reporter. "Tohle je americký ekvivalent britské královské svatby prince Williama a Kate," dodal s tím, že svatba Brangeliny bude mediální událostí tohoto století.

"Jeden každý návrhář na téhle planetě bude uhánět Angelinu se svými svatebními šaty," dodal Galloway. "V tom je obchod v hodnotě milionů dolarů." A ten z návrhářů, který dostane zakázku na šaty pro Angelinu Jolie, tím ovlivní celou svou profesní kariéru.

Dokonce i vzhled Brada Pitta ponechává spoustu prostoru pro dohady a rozhodování. Dlouhé vlasy nebo krátké? Oholený nebo zarostlý? Klasický smokink? A kdo ho navrhne? A pak přichází seznam hostů. Kdo se stane svědkem nevěsty a ženicha? Zúčastní se Angelinin otec Jon Voight? Přijde George Clooney? Jolie už se svěřila, že nemá příliš mnoho blízkých přátel.

"Tohle zmapuje vnitřní kruh jejich soukromého života," řekl Galloway. "Z téhle svatby půjde vyčíst velká spousta věcí." Pokud tedy ti dva ještě necuknou.

Autoři: ,