Středa 8. prosince 2021, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Koronavirem se nakazíte hned, na koncertě se nevyhnete se tomu, že na vás někdo skočí, říká Hana Zagorová

Magazín

  17:44
Zpěvačka Hana Zagorová se po prodělané nemoci covid-19 cítí dobře, řekla Rádiu Impuls. Populární zpěvačka oznámila nakažení koronavirem na počátku září, kvůli vysokým teplotám musela do nemocnice. Covid, ale s lehkým průběhem, měl i její manžel Štefan Margita.

Hana Zagorová v roce 2012 foto: MAFRA - Jindřich Mynařík

„Už jsem z toho venku. Koronavirus je ale taková mrška, která je hodně oslabující. Musíme na sebe proto dávat větší pozor. Jsme s manželem moc rádi, že už to máme za sebou a těšíme se z toho, že jsme na světě,“ řekla v sobotu Impulsu.

Hana Zagorová zároveň přemýšlí, jakým způsobem se nakazila: „Je to hned… Já jsem měla dva úžasné koncerty a nevyhnete se tomu, že na vás někdo skočí a chce vás obejmout,“ uvedla v rádiu.

Štefan Margita a Hana Zagorová mají koronavirus.
Královská střídmost. Národem dlouhodobě milovaná zpěvačka Hana Zagorová...

Zároveň varovala ostatní lidi, aby dávali na sebe pozor a dodržovali pravidla, která jsou považována za všeobecně důležitá. „Mysleme na to, že můžeme nakazit lidí, kteří jsou starší a nějakým způsobem nemocní. Pro ně může být koronavirus devastující,“ řekla 74letá zpěvačka Impulsu.

Manželský pár se na počátku září o informaci o nákaze podělil se svými fanoušky a přáteli na oficiálním facebookovém profilu Zagorové.

„Naši milí, nechtěli jsme vás zatěžovat našimi starostmi. Ano, oběma nám vyšly pozitivní testy na covid. Ať se to nemusíte dovídat z různých nafouklých spekulací,“ stálo v příspěvku.

„Štefan je v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici. Věřte, že děláme, co můžeme a brzy se s vámi uvidíme. Moc se na vás těšíme,“ uvedl pár na sociální síti.

Autor:

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Mohlo by vás zajímat