Pondělí 5. června 2023, svátek má Dobroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Bývalému reprezentačnímu trenérovi Růžičkovi zemřela manželka

Lidé

  12:24
Bývalý trenér české hokejové reprezentace přišel o manželku, která podlehla vážné nemoci. V dobách, kdy vedl Slávii na Edenu, byla jeho žena Eva oporou nejen pro něj, ale i pro hráče.

Trenér Chomutova Vladimír Růžička. foto: Ondřej BičištěMAFRA

Eva Růžičková měla podle serveru Blesk.cz zemřít nečekaně, ačkoli byla vážně nemocná. Se současným koučem CHomutova měla dvě děti - syna Vladimíra a dceru Evu. Nejen své nejbližší rodině vytvářela v posledních letech zázemí. Byla známá i mezi hokejisty.

Vladimír Růžička v této době také stále čelí obvinění v kauze údajné korupce. Aféru rozpoutalo v dubnu před mistrovstvím světa v Praze a Ostravě zveřejnění nahrávky, kterou si tajně pořídil podnikatel Miroslav Palaščák na schůzce s Růžičkou. Podnikatel podle svých slov zaplatil trenérovi půl milionu korun za to, že jeho syn bude působit ve Slavii. Podle Růžičky šlo o sponzorský dar, který však nebyl zanesen do účetnictví klubu. Později tuto částku Palaščákovi vrátil.

Autor:

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...