Baroš a Hagi.

Baroš a Hagi. | foto: Reprofoto

•   22:42
ISTANBUL - Útočník Milan Baroš se vrátil do sestavy Galatasarye po trestu za žluté karty, ale hned si zadělal na další disciplinární postih. Český reprezentant sice odehrál celých devadesát minut istanbulského derby s ligovým lídrem Fenerbahce, které jeho tým prohrál 1:2, po utkání ale dostal za protesty od rozhodčího červenou kartu.

Baroše tak možná čeká další vynucená pauza, poté co musel minulý zápas vynechat kvůli žlutým kartám. Před týdnem měl navíc na tréninku rozmíšku s trenérem Gheorghe Hagim - (VÍCE ZDE).

Domácí Galatasaray se ujal vedení po Kazimově brance, Fenerbahce ale v 76. minutě díky Semihu Sentürkovi vyrovnalo a obrat dokonal tři minuty před koncem Alex. Baroš dostal v normální hrací době žlutou kartou za odkopnutí míče po odpískání.

Autoři: ČTK, Lidovky.cz