Milan Gulaš v akci.

Milan Gulaš v akci. | foto: Petr Eret, MAFRA

Nejlepší hokejista extraligy musí platit. Gulaš totiž vulgárně vynadal rozhodčímu

•   15:00
PRAHA - Hokejový útočník Milan Gulaš z Plzně dostal od disciplinární komise extraligy pokutu 5000 korun za vulgární urážky rozhodčích v dohrávaném utkání 24. kola soutěže proti Liberci v úterý 14. ledna.

KOMENTÁŘ: Kritika se na něj valí ze všech stran, vylepší si Pešán renomé s kritizovaným koučem?

Kapitán Západočechů a nejproduktivnější hráč reagoval na vyloučení spoluhráče Matyáše Kantnera ve druhé třetině duelu.

„Cíleně přijel z hráčské lavice k hlavnímu rozhodčímu a proti výroku nepřípustným způsobem, za použití vulgárních výrazů, protestoval,“ uvedl předseda disciplinárky Viktor Ujčík v tiskové zprávě.

Plzeň vyhrála utkání 3:2, při Kanterově vyloučení na 2+2 minuty za hru vysokou holí inkasovala jeden z gólů.