6. června 2017 7:29, aktualizováno  Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Nehoda uzavřela Pražský okruh na pátém kilometru ve směru na D1

Pražský okruh, ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pražský okruh, ilustrační foto. | foto: ČTK

PRAHA Nehoda tří nákladních aut v úterý na více než sedm hodin zastavila pražský okruh na pátém kilometru ve směru k dálnici D1, v souvislosti s tím byl uzavřen i tunel Cholupice. Od 11:00 mohou řidiči místem nehody projíždět jedním jízdním pruhem. Se zdržením musí ale počítat i v protisměru u Jesenice, kde se srazily další dva kamiony. Místo je s opatrností průjezdné. Dva lidé byli při nehodách zraněni. Sdělili to mluvčí policie a záchranné služby.

První nehoda se stala před 3:30 mezi exity Zbraslav a Vestec. Jeden jízdní pruh ve směru na Brno byl zprovozněn v 11:00, krátce po 11:30 byla nehoda zcela odstraněna a provoz obnoven bez omezení včetně tunelů.

Záchranáři po nehodě ošetřili jednoho muže a s odřeninami končetin a hlavy ho odvezli do motolské nemocnice, uvedla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Nehoda tří nákladních aut.
Nehoda tří nákladních aut 6. června brzy ráno zablokovala pražský okruh mezi...

Další nehoda se stala v 7:30 ve směru na D5 na 82. kilometru. Jeden z havarovaných kamionů skončil na boku, po celou dobu bylo ale místo průjezdné, i když s obtížemi, doplnil Hulan. Podle mluvčí středočeských záchranářů Petry Effenbergerové byl při nehodě zraněn jeden muž, utrpěl zhmoždění břicha a hrudníku.

Příčiny obou nehod policie nadále vyšetřuje.

ČTK

Advantage Consulting, s.r.o.
KONTROLOR/KA KVALITY

Advantage Consulting, s.r.o.
Liberecký kraj
nabízený plat: 22 000 - 25 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz