30. září 2017 20:06 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Policie pátrá po třináctileté dívce z Turnova. V pátek odešla s přítelem a neozvala se

Pohřešovaná Anežka Bernardová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pohřešovaná Anežka Bernardová | foto: Reprofoto

TURNOV Policie pátrá po třináctileté Anežce Bernardové z Turnova. Podle matky odešla v pátek odpoledne se svým přítelem a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Svůj mobilní telefon nechala při odchodu doma. Matka má obavu o její zdraví a život. Policie to v sobotu uvedla na webu.

Rodina oznámila pohřešování dívky v pátek večer. Dívka odešla odpoledne ze svého bydliště v ulici Palackého. V době odchodu měla na sobě tmavé kalhoty, tmavou mikinu a modrozelené kotníkové boty.

Hledaná dívka je 167 centimetrů vysoká, hubená, má dlouhé světlé vlasy a modré oči. Pohřešovaná má mírně odstáté uši a křivý zub na pravé straně. Podle matky nemá žádné tetování, piercing ani náušnice.

Dosavadní pátrání policie v rodině, u známých, kamarádů, v nemocnicích, na nádražích a dalších místech zatím byla neúspěšná. „Pokud někdo dívku viděl a má o ni jakékoliv informace, ať kontaktuje linku 158 nebo přímo policisty na kterékoliv policejní služebně,“ vyzvala policie veřejnost.

ČTK

SOUTĚŽ: Vyhrajte zábavnou stavebnici pro nejmenší LEGO® DUPLO® Tropický ostrov
SOUTĚŽ: Vyhrajte zábavnou stavebnici pro nejmenší LEGO® DUPLO® Tropický ostrov

Pojďte si s námi zasoutěžit a vyhrajte LEGO® DUPLO® Tropický ostrov. Veselé tvoření podporuje emoční vývoj i rozvoj jemné motoriky. Odpovězte na jednoduchou otázku a získejte krásnou stavebnici.