28. ledna 2015 6:02 Lidovky.cz > Relax > Dobrá chuť

Vína z celého světa. V Praze proběhne unikátní výstava

Víno, ilustraní foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Víno, ilustraní foto | foto: Shutterstock

Vína i destiláty z celého světa mohou ochutnat návštěvníci na mezinárodní výstavě, které se letos koná v Kaiserštejnském paláci. „V posledním roce jsme výrazně rozšířili právě portfolio destilátů. Návštěvníci se tak mohou těšit na opravdové skvosty jak mezi víny, tak mezi destiláty,“ popisuje Richard Švéda, generální ředitel společnosti, který výstavu pořádá.

Svá vína představí více než 30 vinařství a 20 výrobců destilátů z celého světa. Mezi mini nebudou chybět zvučná jména jako Vincent Girardin, Banfi, Barone Ricasoli, Doňa Paula, Talamonti, Marqués de Murrieta, Kracher, Pichler nebo Graham´s.

Výstava vín a destilátů

Kdy: 28. - 29.1. 2015

Kde: Kaiserštejnský palác, Malostranské náměstí 37/23, Praha 1

Cena vstupného: 550 korun

„Jednou z našich největších novinek bude význačné španělské vinařství Codorniu a jako překvapení představíme i tři nová moravská vinařství. Pro zájemce budou připraveny také dva bary, kde budou špičkoví barmani míchat známé i méně známé koktejly. Těšit se můžete na prezentace značek jako Gin Mare, Monkey 47, Prunier nebo Douglas Laing,“ láká Švéda.

Součástí výstavy budou i řízené degustace exkluzivních světových vinařských domů pod taktovkou nejlepšího českého sommeliera Jakuba Přibyla.

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
ODBORNÍK NA PŘÍPRAVU VÝROBY

Advantage Consulting, s.r.o.
Olomoucký kraj
nabízený plat: 25 000 - 30 000 Kč