Pondělí 27. května 2024, svátek má Valdemar
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Představitelka sexy servírky ze seriálu Most! představí vlastní módní kolekci

Móda

  11:05
Herečka Dominika Býmová ztvárnila roli servírky Romany v úspěšném seriálu Most!, nyní přichází s vlastní řadou oblečení. Přírodní materiály a střihy podtrhující ženskost, to jsou hlavní rysy její autorské značky White Sage. Kolekce je ušitá v Česku z přírodních materiálů jako je hedvábí, len, bio bavlna a konopí.

Dominika Býmová v seriálu Most! foto: Česká televize

Most! je romantická komedie a dokonalá satira, říká představitelka sexyservírky Romany

„Sama velmi ráda nosím přírodní materiály jako len a konopí. Ale pokud chci, aby byl daný model chic, musím bohužel hledat ve velkých řetězcích. Proto jsem chtěla, aby zákazník nemusel volit mezi hezkými kousky ušitými horkou jehlou a neforemnými modely lokální tvorby,“ říká k důvodům, které ji vedly k založení vlastní značky, Dominika Býmová. 

Life is Fasihion

Kdy: 21. 3. 2019

Kde: Nekázanka 9, Praha 1

Vstupné: vstup zdarma na heslo – které získáte na www.lifeisfashion.cz 

Problém módního oblečení z řetězců je hlavně v materiálech a zpracování, kdy je z důvodu tlaku na cenu oblečení ušité tak, že ho po pár vypráních můžeme vyhodit. Představení značky White Sage na pop-upu Life is Fashion, který již třetím rokem exkluzivně představuje kolekce lokálních českých návrhářů a přibližuje jejich tvorbu a příběh veřejnosti.

Dominika Býmová.
Dominika Býmová.
Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!