Pátek 23. července 2021, svátek má Libor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Na sex s neznámým člověkem by za milion liber kývla třetina Britů

Magazín

  13:42
PRAHA - Každý třetí Brit by byl ochotný mít sex s neznámým člověkem, pokud by za to dostal zaplaceno milionem liber. Polovina dotázaných by nabídku odmítla vždy, nezávisle na výši odměny.

I když je to nezákonné, placený sex nedělá většině Rusů žádné problémy. foto: Shutterstock

Průzkum v Británii odhalil, že téměř 30% jejích obyvatel by se "nechalo koupit" a za milion liber by mělo sex i s úplně neznámým člověkem. Patnáct procent z nich by přitom neodmítlo ani nabídku sta tisíc liber a 5% by bylo dokonce ochotných mít sex za vstupenky na Mistrovství světa ve fotbale.

Z jiného internetového průzkumu, kterého se zúčastnilo 12 tisíc lidí plyne, že dvě třetiny Britů by přitom nikdy nepodvedly svého partnera. Britové jsou tak v porovnání s Čechy věrnější – podle jiného průzkumu u nás nevěru odsuzuje pouze něco málo přes 30% lidí.

Skupinový sex raději ne
Průzkum dále ukázal, že průměrný Brit má sex třikrát až čtyřikrát týdně, za svůj život vystřídá pět sexuálních partnerů a se svým partnerem bez ostychu mluví o sexuálních fantaziích.

Velké procento dotázaných také přiznalo, že pravidelně sleduje pornofilmy. Naopak jen malá část dotázaných uvedla, že někdy provozovali sex ve třech nebo skupinový sex.

Autor:
Témata: sex, Velká Británie