24. dubna 2019 18:39 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Zpěvák Bieber se modlil za výhru Toronta. Dnes ne, napsal mu na Twitteru Pastrňák

Radost Davida Pastrňáka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Radost Davida Pastrňáka. | foto: ČTK

San José Hokejová NHL přináší ve svém play-off řadu zajímavých příběhů. O jeden z nich se postaralo poměrně netradiční duo. Jedním z aktérů byl útočník Bostonu David Pastrňák, tím druhým jeden z nejslavnějších zpěváků světa Justin Bieber.

Série mezi Bostonem Bruins a Torontem Maple Leafs přinesla spoustu emocí, hráči se spolu pošťuchovali, hráči dávali branky, gólmani se jim naopak snažili ve skórování zabraňovat. Nejinak tomu mělo být i v sedmém, rozhodujícím zápase, k němuž kanadský celek zajížděl na půdu soupeře.

A nebesa o pomoc požádal americký zpěvák Justin Bieber, fanoušek týmu z Kanady. „ Milý pane, prosím dohlédni na Austona Matthewse, Mitche Marnera a celé Toronto Maple Leafs v sedmém zápase proti Bostonu Bruins,“ napsal zpěvák na sociální síti. Jenže nakonec bylo všechno jinak.

24.dubna 2019 v 04:00, příspěvek archivován: 24.dubna 2019 v 18:31

Not today @justinbieber #BostonStrong

Ten nahoře Bieberovu výzvu nevyslyšel a Toronto padlo 1:5. A umělcovu výzvu na internetu razantně odmítl útočník Bostonu David Pastrňák. „Dneska ne, Justine,“ odpověděl jednomu z nejposlouchanějších interpretů světa.

A na to už Bieber neměl slov.

TEST PLEN: Deset miminek jim dalo pořádně zabrat
TEST PLEN: Deset miminek jim dalo pořádně zabrat

Maminky z eMimina otestovaly nové plenky Pampers z řady Premium care. Nejmenší miminka i větší batolata je podrobila důkladnému zkoumání. Prošly Pampersky zátěžovým testem?