Středa 16. června 2021svátek má Zbyněk 13 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Byznys

Souboj selfies. Nahrajte svou fotku a vyhrajte chytrý telefon

Souboj Selfie | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Souboj Selfie | foto: Lidovky.cz

Vyhrajte chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy SIII. Stačí, když nahrajete svou fotku do soutěže Souboj selfies, která startuje na serveru Lidovky.cz.

Fenomén selfie zachvátil celý svět. Pokud také patříte mezi nadšence, kteří sami sebe fotí na cestách či při zvláštních příležitostech, můžete nyní díky své vášni vyhrát na Lidovky.cz chytrý telefon. Stačí přidat vaši fotku na stránku Souboj selfies.

O co se hraje?

Soutěž je rozdělena do dvou kol - srpen a září. V každém kole se body počítají zvlášť.
Body získané v jiných měsících než je srpen a září 2014 se nezapočítávají.

Ceny na srpen 2014
Srpen je přípravný zahřívací měsíc pro hlavní zářijovou cenu. I přesto jsme pro vás připravili zajímavé ceny: autoři tří nejúspěšnějších snímků získají poukaz na fotoknihu z vlastních fotografií od fotoserveru rajče.net, sedm dalších v pořadí tutéž fotoknihu se slevou 45 % a patnáct prvních poukaz na elektronickou knihu Photoshop pro blbce .

Ceny na září 2014
Výherce za září obdrží chytrý telefon Samsung Galaxy SIII od internetového obchodu shop.mobil.cz. Dále patnáct prvních soutěžících v pořadí poukaz na elektronickou knihu Digitální fotografie a deset dalších v pořadí fotoknihu z vlastních fotografií se slevou 45 %.

Jak se hraje

Vybíráte vždy mezi dvěmi fotografiemi. Kliknutím na fotografii volíte vítěze souboje a pokračujete dalším duelem. Fotografie se vybírají náhodně. Hlasování není omezeno počtem soubojů.

Vítězové
Jak si selfies vedou v soubojích najdete v žebříčku, kliknutím na něj získáte detailní výpis jeho soubojů.

Jak se souboje zúčastnit

Pod soubojem nebo v pravém menu klikněte na "Přidat selfie". Zadáte své jméno, e-mail a jméno, které se má zobrazovat, nahrajete fotografii a uděláte z ní výřez. Zadáte další potřebné informace a pak musíte počkat na schválení fotografie administrátorem.

  • Zadávejte pouze selfie z dovolených, výletů nebo zajímavých míst. Jakmile bude fotografie schválena, přijde Vám e-mail. Každý měsíc můžete vložit tři nové fotografie.
  • Nevkládejte seflie z bytu, koupelny nebo s erotickými a jinými motivy, doplněné texty nebo jinými obrázky. Takové fotografie bude ze soutěže vylučovány.

Zapomenutý Čech třikrát přelstil gestapo. Francouzi mu dali válečný kříž

Vratislav Štůla po druhé světové válce nastoupil do služeb OSN. Dvacet let... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Za války byl jedním z nejaktivnějších členů československého odboje ve Francii. Převáděl lidi přes hranici, z ilegality...

Nejsme Slované ani Germáni. Češi mají unikátní mix genetických profilů

Mnohé dávné pohanské zvyklosti přežívají dodnes, byť mají spíš kouzlo zábavného... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Čemu vlastně Slované věřili? Byli skutečně beránci? Či si libovali v krvavých rituálech a bojích jako Germáni? Čeho se...

Tisknu se k zemi. A rakety se blíží! Reportérka pod sprchou raket Hamasu

Izraelský protiraketový systém Iron Dome ničí rakety odpálené z Gazy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ležím na trávníku, příjemně teplý večer. Byla by to pohoda, ale je to peklo, místo hvězd totiž počítám na nebi zásahy...