Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Zkrachuje koncert Bartošové v Lucerně? TV Pětka zrušila přípravy

Média

  15:20
PRAHA - Televize Pětka oznámila, že pozastavuje přípravy vánočního koncertu Ivety Bartošové, který měl proběhnout 23. prosince. Comeback v podobě koncertu měl být vrcholem reality show, ve které zpěvačka účinkuje.

Iveta Bartošová foto: Isifa

Jako důvod proč se přípravy koncertu pozastavují, uvedla televize vystoupení přítele Bartošové Josefa Rychtáře ve VIP zprávách televize Prima. Rychtář prohlásil, že TV Pětka nemá na vystoupení peníze, uvedl server mediář.cz.

ČTĚTE TAKÉ:

„Jednání pana Rychtáře, který bez jakéhokoliv upozornění podniká kroky vedoucí ke zrušení koncertu, chápeme jako ohrožující vysílání a poškozující jméno firmy. Bohužel naše snaha komunikovat přímo s Ivetou Bartošovou, respektive s jejím manažerem Josefem Rychtářem za účelem vysvětlení nebyla vyslyšena. Pan Rychtář se z nepochopitelných důvodů náhle rozhodl komunikovat s TV Pětka výhradně prostřednictvím svého právního zástupce. Jeho rozhodnutí však respektujeme,“ říká šéf marketingu a PR TV Pětka Jiří Haramul.

Dementoval spekulace o zpronevěře peněz za prodej vstupenek. „Zpronevěra je vyloučena a v případě zrušení koncertu paní Bartošové bude vstupné vráceno v plné výši skrze prodejní síť. Diváci pak budou moci uplatnit nárok na vrácení vstupného v místě zakoupení vstupenky,“ dodal Jiří Haramul.

Majitel TV Pětky je Luboš Měkota, jeden z privatizátorů Mostecké uhelné. Měkota má obstavený majetek a management proto pro stanici shání nový zdroj peněz.

Provozovatelem TV Pětka je společnost Metropol TV, která provozuje také stejnojmennou regionální televizi. Měkota do firmy vstoupil loni na jaře, v srpnu navýšil podíl ve společnosti ze 66 na 98 procent.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!