22. ledna 2016 10:56 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Strie a kila navíc. Australská blogerka se nafotila po porodu

Constance Hallová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Constance Hallová | foto: Facebook

Rozcuchané vlasy, strie, povislé břicho a žádný make-up. Australská blogerka Constance Hallová zveřejnila na sociálních sítích fotografii, na které drží své dítě a v plenkách. Rozhodla se tak ukázat, jak vypadá ženské tělo po porodu.

Blogerce totiž vadí, jak média informují o slavných ženách a o tom, jak rychle se po porodu dostávají zpět do své původní velikosti. A tak chtěla ukázat, jak ženské tělo vypadá doopravdy. Pod fotografii, kterou zveřejnila na své facebookové stránce napsala: „Jako královna, co má chyby, nadává a miluje dorty.“

Vyzvala také další ženy, aby na sociálních sítích zveřejnily své fotografie pod hashtagem #LikeAQueen. K výzvě se připojilo kolem 20 tisíc žen z celého světa včetně České republiky, které sdílí své fotografie často s komentáři, kterými si navzájem dodávají sebedůvěru.

„Loni v lednu jsem začala běhat, abych zlikvidovala kila nahraný po Vánocích a se vrátila ke své vysněné váze, kterou jsem měla před nástupem na univerzitu. Jenže po dvou měsících pravidelného běhání a zdravé stravy jsem s pěti kilogramy dole musela přestat běhat kvůli těhotenství (neslučovalo se to dohromady). Tolik měsíců jsem v sobě hýčkala nový život, který se ve mně potřeboval v pořádku vyvinout, pak jej přivedla na svět a po porodu mu vše přizpůsobila. Chtěla jsem po šestinedělí zase začít běhat, posilovat, makat na sobě, ale prostě to pořád nejde, pro tělo je teď zápřah k tomu všemu už jen procházka.. Nevzdám se, ale bude to chtít víc času, než jsem čekala.. Přesto jsem pyšná máma, která obětovala tělo tomu nejlepšímu a nejdůležitějšímu v životě,“ napsala jedna z žen ke své fotografii, kterou zveřejnila na Instagramu.

apeAlena Pecháčková

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!