6. července 2018 7:51, aktualizováno  7:54 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Dálnice D8 byla na ve směru na Prahu uzavřena, u Lovosic se převrátil kamion

(ilustrační snímek) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy (ilustrační snímek) | foto: Shutterstock

LOVOSICE Dálnice D8 byla v pátek ráno asi půl hodiny uzavřena na 43. kilometru ve směru na Prahu. Za Lovosicemi se převrátil kamion. Řidiči mohli sjet z dálnice na sjezdu 45 na Terezín.

Krátce po půl osmé byl provoz umožněn jedním jízdním pruhem. Vyplývá to z informací Národního dopravního informačního centra.

Mapy poskytuje freytag & berndt. Společnost také vytváří mobilní aplikaci PhoneMaps, která obsahuje turistické a cykloturistické mapy celé Evropy, aplikace je ke stažení zdarma na Apple Store a Google Play Store © freytag & berndtSHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap

Podle informací mluvčí středočeské policie Marcely Pučelíkové se nákladní auto převážející tištěný obalový materiál převrátilo a skončilo v příkopu. Nehoda se stala před sedmou hodinou ranní a dálnice byla zcela uzavřena asi na 35 minut, poté byl provoz umožněn jedním jízdním pruhem. Návěs převráceného automobilu nadále zasahuje do odstavného jízdního pruhu. Náklad se bude překládat do náhradního kamionu, na který se čeká.

Nehoda se obešla bez zranění. Řidič kamionu byl podle Pučelíkové převezen do nemocnice na pozorování, dechová zkouška na alkohol u něj byla negativní.

ČTK

Domácí násilí: Soud chce vyšší tresty, pokud k němu dochází před dětmi
Domácí násilí: Soud chce vyšší tresty, pokud k němu dochází před dětmi

Fyzické i psychické násilí v přítomnost dětí může mít ještě větší dopad, než tomu bylo doposud. Násilník se totiž nedopouští trestného činu pouze na partnerovi, ale také na nezletilých. Jaké následky může domácí násilí mezi partnery na dětech zanechat?

Najdete na Lidovky.cz