16. srpna 2019 16:00 Lidovky.cz > Relax > Design

Česká přírodní kosmetika. Značka Smyssly otevírá svůj první obchod

Česká značka kosmetiky Smyssly otevřela svůj první butik | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česká značka kosmetiky Smyssly otevřela svůj první butik | foto: Smyssly

Česká kosmetika Smyssly, která je v kategorii přírodních výrobků známá jako jedna z nejlepších, otevřela v srpnu svůj první obchod.

Firma založená na silném poutu matky Cecílie Blanárové a dcery Silvie Strakové vyrábí produkty v péči o pleť i pokožku. „Mít vlastní obchod bylo našim snem a samy jsme nevěřily, že to bude takto brzy. Nicméně se nám naskytla příležitost, která se neodmítá a my ji neodmítly. Náš malý butik zdobí nábytek původně určený k likvidaci, který jsme restaurovaly a doplnily o novou podlahou a koberec,“ shodně uvádí majitelky Cecília Blanárová a Silvia Straková. 

Část obalů pro nás vyrábí jedna malá soustružnická firma. Se změnou názvu jsme...
Cecilia Blanárová a Silvia Straková

A dodávají: „V butiku jsme chtěly vytvořit atmosféru ladící s naší kosmetikou, našimi osobnostmi a naší filozofií. Troufáme si tvrdit, že se nám to povedlo a budeme velmi rády, pokud k nám zavítáte, ať už na nákup, prohlédnout si naši kosmetiku nebo si s námi popovídat.“

Značku matka s dcerou založily v roce 2017, dlouho toužily po vlastní kosmetice, a tak dnes představují produkty, jež několik let vytvářely pro sebe. Součástí filozofie značky Smyssly je také udržitelnost zdrojů. Část obalů se vyrábí ze zbytkového dřeva či kůže a pokud je to možné, plast se nahrazuje sklem.

apeAlena Pecháčková

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!