30. června 2015 6:22 Lidovky.cz > Relax > Dobrá chuť

Karlovarské FooPaa. Podnik, kam musíte zajít, radí Jaromír Nosek

Jaromír Nosek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jaromír Nosek | foto: Alena Pecháčková, Lidovky.cz

Hledáte nejlepší, či nejoriginálnější restauraci v Karlových Varech, kde za pár dní začíná Mezinárodní filmový festival. Nechte si poradit od herce Jaromíra Noska.

„V Karlových Varech vždycky navštívím  - Bar Bamboocha příjemný podnik se skvělou obsluhou. Mám ho rád, protože se sem vejde jen 55 lidí a člověk tu má relativní soukromí a panuje tu taková fajn atmosféra,“ říká herec. 

A dále doporučuje: „Určitě musím zmínit Retro cafe bar. Mají tu vynikající jídlo, skvělou a příjemnou zahrádku. Je to jako kdyby vás někdo unesl do jiné doby, když se zasníte,“ vychvaluje Nosek. 

Dále doporučuje podnik FooPaa. „Tomuhle místu dávám body už za název, jinak je to parádní místo na noční kalení,“ doporučuje Nosek na konec. 

Jaromír Nosek

Po skončení gymnázia v Semilech váhal mezi AVU, medicínou, ale nakonec se ocitnul na brněnské JAMU a stal se absolventem muzikálového i činoherního herectví. Poté získal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci a zároveň natočil svůj první film - písničkový retrofilm Rebelové. 

Jaromír Nosek

O rok později z divadla odešel a stal se hercem na volné noze. V následujících letech působil v řadě divadel v České i Slovenské republice: Národní divadlo Praha, Národní divadlo Brno, Divadlo Polárka Brno, divadlo Husa na provázku (Kabaret Jarry, kabaret Brecht, Babička, Škola šašků), kde působil od roku 2003 až do roku 2006. 

apeAlena Pecháčková

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!